У м. Кам’янці-Подільському відбувся одноденний тренінг з деінституціалізації

01  26 жовтня відбувся одноденний тренінг з деінституціалізації, що розпочалася в Україні з ухвалення Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки та заходів з організації її І-го етапу.

  Тренінг провела заступник директора – начальник відділу соціальної роботи Кам’янець-Подільського міського Центру СССДМ, Еліна Ковтун, для фахівців із соціальної роботи Кам’янець-Подільського району.

  У ході тренінгу учасники розглянули існуючу практику допомоги дітям та сім’ям вразливих категорій, вплив інституційного догляду на розвиток дитини та соціалізацію особистості, а також сучасний стан системи інституційного догляду та виховання дітей в Україні.

  Фахівці ознайомилися із сутністю процесу деінституціалізації та її складовими, умовами ефективного впровадження реформи, новими послугами для дітей та їх сімей в громаді, у тому числі формами альтернативного догляду, що потрібно буде створювати відповідно до потреб громади.

  Наприкінці зустрічі кожен мав змогу визначити свою роль у процесі деінституціалізації, як фахівця, мешканця громади та просто людини.

Усі матеріали тренінгу були надані його розробником – благодійною організацією «Надія і житло для дітей» в Україні.

02 03 04 05 06 07 08 10

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*