18 жовтня – Європейський день боротьби з торгівлею людьми

спільна  Напередодні Європейського дня боротьби з торгівлею людьми психолог та юрист Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Віталій Поліщук та В’ячеслав Галайбіда, провели тематичну зустріч із студентами Коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету на тему: «Як не стати жертвою торгівлі людьми».

юристпсихолог

  Спеціалісти Кам’янець-Подільського міського Центру СССДМ надали молоді корисну інформацію щодо юридичних та психологічних аспектів цього явища: розглянули поняття «торгівля людьми», шляхи та психологічні способи вербування та говорили про те, як себе убезпечити. Також, зупинилися на державній підтримці потерпілих від торгівлі людьми.

До відома.

  Європейський день боротьби з торгівлею людьми був започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, особливо жінками і дітьми. Саме обізнаність громадян та небайдужість до цього явища є запорукою успішної боротьби з цією проблемою.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*