18 жовтня – Європейський день боротьби з торгівлею людьми

https://domsbitshop.com/kostanay.html спільна  Напередодні Європейського дня боротьби з торгівлею людьми психолог та юрист Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Віталій Поліщук та В’ячеслав Галайбіда, провели тематичну зустріч із студентами Коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету на тему: «Як не стати жертвою торгівлі людьми».

go to site юристпсихолог

https://shiwadrugs.com   Спеціалісти Кам’янець-Подільського міського Центру СССДМ надали молоді корисну інформацію щодо юридичних та психологічних аспектів цього явища: розглянули поняття «торгівля людьми», шляхи та психологічні способи вербування та говорили про те, як себе убезпечити. Також, зупинилися на державній підтримці потерпілих від торгівлі людьми.

Муравленко купить закладку мефедрон, кокаин, героин, скорость меф ск, мдма, амфетамин, гашиш, экстази, шишки, бошки, шишки. До відома.

  Європейський день боротьби з торгівлею людьми був започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, особливо жінками і дітьми. Саме обізнаність громадян та небайдужість до цього явища є запорукою успішної боротьби з цією проблемою.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*