Новий проект ЮНІСЕФ

1650439047465Директор Хмельницького обласного центру соціальних служб Тетяна Власюк взяла участь у Всеукраїнській онлайн – нараді яку провело Міністерство соціальної політики та поінформувало присутніх учасників щодо початку роботи нового проекту ЮНІСЕФ „Моніторинг потреб та підтримка дітей умовах війни”.

Основною метою проекту є надання в період військової агресії Росії підтримки органам влади у здійсненні моніторингу, забезпеченні захисту та
базових потреб дітей, влаштованих в сімейні форми виховання, дітей, залишених без батьківського піклування, дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Зазначений проект в частині виконання цих завдань в межах Україниреалізує Міжнародна благодійна організація „Партнерство „Кожній дитині”.Одним із завдань зазначеного проекту є відбір, консультування та експрес підготовка сімей, які виявили бажання прийняти у своїх сім’ях дітей, які у зв’язкуз воєнною агресією залишились без батьківського піклування.

1650439047473 Найближчим часом розпочнеться процес підготовки зазначених сімей додогляду і виховання дітей, залишених без батьківського піклування.Крім того, в рамках даного проекту передбачається проведення заходів щодо підвищення спроможності спеціалістів підрозділів різних рівнів та надавачів соціальних послуг, сімей, які здійснюють догляд та виховання влаштованих доних дітей, персоналу інтернатних закладів щодо захисту дітей, забезпеченняїхніх основних потреб у надзвичайних ситуаціях. Буде запропонована серія навчальних заходів, консультацій експертів, методична підтримка для спеціалістів відповідних закладів, які працюють з дітьми, прийомних батьків, батьків-вихователів, патронатних вихователів. В рамках проєкту передбачено залучення регіональних експертів, які надаватимуть допомогу службам у справах дітей у здійснення моніторингу та надання підтримки сім’ям, закладам у яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, зокрема, які переміщені чи потерпіли від воєнної агресії.

 

 

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*