Щодо роботи з внутрішньо переміщеними особами, ветеранами/ветеранками та членами їх сімей

Популярні


Image20230323102120
У період повномасштабного вторгнення у країні багатьом громадянам потрібна психологічна підтримка. Передусім, потребують цієї допомоги люди, котрі внаслідок воєнних дій змушені були залишити нажите протягом років і знайти прихисток у територіальних громадах, зокрема, Хмельниччини.навч1

Аби   краще допомагати людям, котрі опинилися у кризовій ситуації,  а також сприяти подоланню тривоги у цей час, представники обласного центру соціальних служб  спільно з фахівцями ГО «Інститут психосоматики і травмотерапії» для надавачів соціальних послуг територіальних громад провели онлайн-навчання 23 березня 2023 року.Image20230323101525

навч 2Координатори заходу говорили на тему «Презентація проекту ГО «Інститут психосоматики та травмотерапії» щодо роботи з внутрішньо переміщеними особами, ветеранами/ветеранками та членами їх сімей».

Image20230323103313Крім того, було наголошено, що до Хмельницької області у разі потреби можуть приїхати фахівці ГО «Інститут психосоматики і травмо терапії», які проводять групові консультації і тренінги  з психосоціальної допомоги. Для того, щоб безпосередньо отримати допомогу варто звернутись за номером телефону – 093 7177076. Що стосується питань підтримки захисників та членів їх сімей – 096 13 92619.

Щодо опіки над дітьми

Повідомлення Хмельницького міського центру соціальних служб

хм3Фахівцем із соціальної роботи Хмельницького міського центру соціальних служб здійснено візит в с. Копистин та с. Пархомівці Хмельницької об’єднаної територіальної громади в сім’ї із дітьми, над якими нещодавно встановлено опіку. хм2
Із опікунами проведено роз’яснювальну бесіду щодо адміністративної відповідальності у разі виявлення суб’єктами соціальної роботи ухиляння від виконання батьківських обов’язків щодо виховання дітей.
хм1Голів вищевказаних селищних рад поінформовано про послуги центру.

Психологічна допомога породіллі

Популярні

Як уже відомо, у рамках постійної співпраці: Хмельницький обласний центр соціальних служб – Хмельницький обласний перинатальний центр, здійснюється систематичний обмін інформацією про породілей, у яких є ризики потрапляння у складні життєві обставини та/або соціального сирітства. Протягом тривалого часу психологиня Хмельницького обласного центру соціальних служб Юлія Воробієвська  в  пологовому будинку області за потреби спілкується із матусями, котрі, народивши малят, потребують психологічного відновлення після пологів.

Цього разу фахівець спілкувалася із  внутрішньо переміщеною особою, яка проживає на території Старокостянтинівської територіальної громади. Юлія Воробієвська  наголосила породіллі, що це надзвичайно відповідальний період життя її і маляти. Тому виконувати  материнські обов’язки вкрай важливо на належному рівні. Крім того, звернула увагу на харчуванні і повноцінному відновленні мами. Адже, як зауважила спеціаліст, грудне вигодовування дитини є «золотим стандартом» фізіологічного росту і психоемоційного розвитку немовляти…

Пізніше інформаційний лист про маму і дитину було спрямовано за місцем їх подальшого проживання. Спеціалісти територіальної громади, куди надійде повідомлення, забезпечать надання соціальних послуг, та при необхідності, здійснять соціальний супровід.

Щодо соціально-психологічної допомоги…

Інформація Хмельницького міського центру соціальних служб

Днями відбулася робоча зустріч працівників мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі зі старостою старостинського округу з центром у селі Шаровечка. Метою зустрічі було ознайомлення та розповсюдження інформації з запобіганню домашньому насильству.

с1 с2