25 листопада розпочинається акція «16 днів проти насильства»

  Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

proty_nasylstva  Акція стартує 25 листопада в Міжнародний день проти насильства щодо жінок і закінчується 10 грудня в Міжнародний день прав людини.

  Під час акції Кам’янець-Подільський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді активізує роботу щодо привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем щодо подолання насильства в сім’ї та підвищення рівня обізнаності населення із зазначених проблем.

До відома.

  Станом на 24 листопада 2017 року до Кам’янець-Подільського міського Центру СССДМ надішли повідомлення стосовно 67 сімей, в яких вчинялося насильство або існувала загроза його вчинення. Спеціалісти Центру відвідали сім’ї за місцем проживання.

  З членами цих сімей проведено відповідну роботу: роз’яснено законодавство, за потребою надано психологічні, соціально-педагогічні та інформаційні послуги. Проведено роз’яснювальну роботу щодо шляхів уникнення насильницьких дій, попередження виникнення конфліктів та конструктивних шляхів їх розв’язання. Особам, які вчинили насильство, наголошено на неприпустимості його скоєння, особливо у присутності дітей.

  Членам родин наголошено на можливості отримання консультацій психолога та юриста Центру. Також, їм надано інформацію про Центр та його послуги, про установи, заклади та організації, в які, у разі потреби, можна звернутися за допомогою. Сім’ям з дітьми запропоновано здійснення соціального супроводу. Наразі, супровід здійснюється стосовно 4 сімей.

  За отриманням невідкладної психологічної та юридичної допомоги звертайтеся до Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: вул. Шевченка, 26 (ІІІ поверх). Тел.: 91429.

 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*