25 листопада розпочинається акція «16 днів проти насильства»

https://superstmens.com   Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

https://chemistcheerful.com/nazran.html proty_nasylstva  Акція стартує 25 листопада в Міжнародний день проти насильства щодо жінок і закінчується 10 грудня в Міжнародний день прав людини.

https://samuraistuffshop.com/elektrogorsk.html   Під час акції Кам’янець-Подільський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді активізує роботу щодо привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем щодо подолання насильства в сім’ї та підвищення рівня обізнаності населення із зазначених проблем.

Купить закладку кокаин, мефедрон, героин, скорость меф ск, мдма, амфетамин, гашиш, экстази, шишки, бошки, шишки До відома.

go here   Станом на 24 листопада 2017 року до Кам’янець-Подільського міського Центру СССДМ надішли повідомлення стосовно 67 сімей, в яких вчинялося насильство або існувала загроза його вчинення. Спеціалісти Центру відвідали сім’ї за місцем проживання.

Купить закладку кокаин, мефедрон, героин, скорость меф ск, мдма, амфетамин, гашиш, экстази, шишки, бошки, шишки   З членами цих сімей проведено відповідну роботу: роз’яснено законодавство, за потребою надано психологічні, соціально-педагогічні та інформаційні послуги. Проведено роз’яснювальну роботу щодо шляхів уникнення насильницьких дій, попередження виникнення конфліктів та конструктивних шляхів їх розв’язання. Особам, які вчинили насильство, наголошено на неприпустимості його скоєння, особливо у присутності дітей.

  Членам родин наголошено на можливості отримання консультацій психолога та юриста Центру. Також, їм надано інформацію про Центр та його послуги, про установи, заклади та організації, в які, у разі потреби, можна звернутися за допомогою. Сім’ям з дітьми запропоновано здійснення соціального супроводу. Наразі, супровід здійснюється стосовно 4 сімей.

  За отриманням невідкладної психологічної та юридичної допомоги звертайтеся до Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: вул. Шевченка, 26 (ІІІ поверх). Тел.: 91429.

 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*