30 липня – Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

  У цей день по всій Україні проходять різноманітні заходи з метою інформування громадськості з питань торгівлі людьми, до якої зазвичай приводить нелегальна трудова міграція.

торгівля заходи  Кам’янець-Подільський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді постійно проводить інформаційно-просвітницьку роботу: групові консультації надаються безробітним під час семінарів міського центру зайнятості. Завдяки тісній співпраці організацій, протягом 2017 року – І півріччя 2018 року проведено 16 спільних заходів для безробітних на тему: «Нелегальна трудова міграція. Протидія торгівлі людьми».

  30 липня також відбувся спільний захід Кам’янець-Подільського міського центру зайнятості за участю Кам’янець-Подільського міського Центру СССДМ та Кам’янець-Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

в сім'ї33  Окрім групової роботи Кам’янець-Подільським міським Центром СССДМ проводиться превентивна робота щодо попередження торгівлі людьми серед сімей, які опинились у складних життєвих обставинах: членам сімей роз’яснюються причини та форми торгівлі людьми, методи вербування, норми Закону України «Про протидію торгівлі людьми», порядок встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, а також надаються друковані пам’ятки. Так з 16 червня по 30 липня проведено превентивну роботу у 48 сім’ях, що перебували під соціальним супроводом Центру соціальних служб.

  А ще проводяться навчальні заняття для волонтерів Центру соціальних служб щодо запобігання нелегальної трудової міграції та протидії торгівлі людьми, метою якого є надання правдивої інформації підліткам та молоді з гострих соціальних питань, задля подальшого її розповсюдження серед однолітків.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*