5 грудня – День волонтера Дякуємо тим, хто робить добро

IMG-d56ef9ef8391776cca71a028184bbcc2-V  У повсякденному житті, особливо тоді, коли у нас все добре, ми часто забуваємо про тих, у кого все по-іншому. А ще інколи ми «носимося» із своїми маленькими бідами – та завжди корисніше розділити велику біду ближнього. Тоді і своя ноша буде легша…

  Глибокі думки, та є люди, які наповнивши своє серце чуйністю, любовю до ближнього, вже сьогодні виконують основний закон людяності. Це – волонтери.

  Волонтер – людина доброї волі, яка добровільно, безкорисно діє на благо суспільства шляхом надання волонтерської допомоги (безоплатних робіт і послуг) та базується на принципах законності, гуманності, рівності, неприбутковості…

  Так, кожного року у світі у волонтерській діяльності беруть участь понад 100 млн осіб, і з 1985 року щорічно 5 грудня відзначається Міжнародний День волонтера.

20171102_101119  Ізяславський РЦСССДМ висловлює вдячність за турботу і посильну допомогу сімям, які опинились у складних життєвих обставинах, особам з числа дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, одиноким матерям, багатодітним родинам:

– мітрофорному протоієрею о.Володимиру Ковальчуку, настоятелю храму св.вмч.та цл. Пантелеймона УПЦ КП;

– Бурянчику В. М., жителю м. Києва;

– Дудкевич Надії Петрівні, жительці с. Мокрець;

– церкві євангелістів та християн баптистів;

– Яремчук Наталії Вікторівні, власнику комісійного магазину м. Ізяслав;

– власнику магазину секонд – хенду «Євробум»;

– Сіморі Ользі Миколаївні, жительці с. Ріпки Ізяславського району

та багатьом громадянам м. Ізяслав, які іноді не називають своїх прізвищ та імен, але надають гуманітарну допомогу одягом, взуттям, іграшками, шкільним приладдям, продуктами харчування, доглядом, співчуттям та розумінням, не залишаються осторонь проблем вищеназваних категорій сімей. Особливо, коли це стосується тих, хто потребує сторонньої допомоги.

  За їх сприяння близько 230 сімей у складних життєвих обставинах отримали увагу та допомогу, яка стала для них вагомою матеріальною підтримкою, за яку вони вдячні.

  Дякуємо усі небайдужим до проблем інших людей. Усім здатним до співчуття та розуміння, готовим прийти на допомогу іншим, всім тим, хто робить це безкорисливо, доброзичливо, від усього серця. Адже добра людина – це щаслива людина. І доброта обовязково повертається до тих, хто її віддає.

За матеріалами Ізяславського РЦСССДМ

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*