8-9 ТРАВНЯ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ Й ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ

Законом України “Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років ”  в  Україні  встановлено   День  пам’яті  та   примирення   8 травня.

    Офіційне гасло пам’ятних заходів у цьому році – “1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо”. Новим символом   з 2014 року є квітка маку, з одного боку вона уособлює квітку маку, з іншого – кривавий слід від кулі. 

         Хмельницький міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом зі студентами Хмельницького національного університету долучились до святкування. 05.05.2017 року на базі Хмельницької юнацької бібліотеки. Цікавими  і надто зворушливими були розповіді  сучасних Героїв неоголошеної війни в Україні, які розповіли про необхідність  увічнення пам’яті  загиблих воїнів, жертв війни,  героїчних сторінок  історії нашої країни, формування патріотичного почуття гордості за старше покоління, воїнів, які перебували або перебувають в зоні АТО на Сході нашої України, Героїв Небесної Сотні, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності та необхідність консолідації суспільства навколо ідеї захисту України, з цікавістю відповідали на запитання учасників заходу.

         Зі словами вдячності за мир та спокій, за силу духу та їх патріотизм виступила директор міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді М.Любецька. На згадку про пам’ятний день в історії України запрошеним Героям були вручені подарунки. 

yUYaK4gFTfIKWo5m0hdf14

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*