Налагодження співпраці

IMG-b4058497f7de116377bb2cf285641a07-V  15 вересня 2017 року студенти спеціальності «Соціальна робота» факультету початкової освіти та філології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії познайомилися з особливостями, специфікою діяльності Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

  З великим зацікавленням майбутні працівники соціальної сфери, майбутні соціальні педагоги, педагоги-організатори слухали директора Мар’яну Миколаївну Любецьку, яка розкрила суть соціальної діяльності, ознайомила з нормативно-правовою базою та напрямами роботи Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Увагу студентів було зосереджено на специфіці роботи із сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, їх соціальний супровід, юридична допомога. Студентам спеціальності «Соціальна робота» було запропоновано взяти участь у підготовці серії лекцій з просвітницької роботи «Подолання негативних явищ в молодіжному середовищі» для учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

IMG-415d0ffafc452e5c7ed2a6c5870a4467-V  Під час живого зацікавленого спілкування студентів та гостей практичний психолог Центру Ольга Олександрівна Захожа ознайомила студентів з різновидами допомоги, яку надає Центр, механізмами роботи при виявленні насильства в сім’ї чи жорстокого поводження; продемонструвала фрагменти проведення таких форм роботи, як «Година з психологом просто неба», казкотерапія, аромотерапія, тренінг, групові заняття для людей з особливими потребами.

  Окрім того, майбутні соціальні працівники отримали цікавий роздатковий матеріал для більшого ознайомлення з роботою Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Учасники зустрічі домовилися про наступну зустріч.

IMG-4d787a88fbaaa115d4dee044eb89b0a9-V

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*