Чергова нарада

source IMG-455ccb270250a2a5de415918cf92952a-V  В рамках співпраці Теофіпольського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з Теофіпольським РС філії ДУ «Центр пробації» у Хмельницькій області 15 червня 2018 року відбулася робоча нарада,  на якій  було розглянуто основні спільні напрями діяльності. В ході зустрічі було обговорено новий наказ №974/5/467/609/280 від 03.04.2018р. «Про затвердження Порядку взаємодії виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб’єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк» з метою сприяння особам, які готуються до звільнення від відбування покарання, у відновленні соціального статусу повноправного члена суспільства та поверненні їх до законослухняного  життя.

http://dearteenyb.com/sanction/kupit-zakladki-spays-v-nizhnem-lomove.html   На завершення наради було обговорено питання щодо реалізації інформаційної політики у сфері соціальних послуг шляхом поширення соціальної реклами, проведення роз’яснювальної роботи, про порядок та умови отримання соціальних послуг.

обменять Theta Token

go here

Небайдужість до сімей в СЖО

http://educohaat.org/waver/kupit-lsd-krimsk.html   Меценатство та благодійність завжди вважаються у суспільстві найблагороднішою й найпочеснішою справою. Особливо, коли це стосується сімей з дітьми в складних життєвих обставинах. Про це добре знає отець Густав, який завжди, при нагоді допомагає гуманітарною допомогою. За його сприяння 28 дітям із даної категорії, які стоять на обліку в Теофіпольському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, було надано подарункові набори у вигляді канцтоварів та санітарно – гігієнічних предметів. Батьки та діти були задоволені та вдячні за безкоштовні подарунки.

go   Дякуємо за надану допомогу, небайдужість до проблеми сімей в СЖО, які потребують.

http://bandobatdongsan360.com/argument/kupit-mdma-mihaylov.html  IMG-7a98333db11e01e5b1eee3adf5c43068-V1 2

Закладки россыпь в Магнитогорске

Підтримка сімей, які перебувають в скадних життєвих обставинах

Закладки спайс в Лузе   В існуючих нині в Україні соціально-економічних умовах значна кількість українських сімей потребує соціального захисту і допомоги.

http://church.devclones.com/rectify/pravdinsk-kupit-koks.html   Службою у справах дітей Теофіпольської райдержадміністрації спільно з Теофіпольським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за сприяння жительки смт. Теофіполь Боднарчук Олени Андріївни, сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах було надано речову гуманітарну допомогу.

купить Герик Новодвинск   Дану допомогу отримало 15 сімей в яких виховується 38 дітей.

http://washandshine.co.in/bind/amfetaminoviy-psihoz-rasstroystvo-psihiki-na-fone-upotrebleniya-psihostimulyatorov.html iluioiyoi pipoi popo

Купить закладки гашиш в Котельниче

Спільний рейд

go here 2684  Згідно п.17 плану профілактичної та інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо попередження виникнення пожеж, загибелі та травмування людей на них у Хмельницькій області на 2018 рік директор Теофіпольського РЦСССДМ Руслана Чоха, начальник відділу соціальної роботи Теофіпольського РЦСССДМ Людмила Барановська, спільно із провідним інспектором Теофіпольського РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області Дмитром Кадай, 14 березня 2018 року, здійснили виїзд в с.Човгузів, с.Вовківці, с.Новоставці, с.Кривовільку та с.Коров’є.1viaptrib

see   Під час рейду було відвідано 6 сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, перевірено цільове використання державної допомоги при народженні дітей в 7 сім’ях та умови проживання та використання коштів одинокими матерями в 4 сім’ях.

http://yourgolfdiscounts.co.uk/involve/kupit-kokos-gurevsk.html   Батькам надано рекомендації щодо догляду за дітьми, та надано консультування з питань протипожежної безпеки у повсякденному житті.

Купить Метамфетамин в Заозёрном 1paprbotyu 1rvtparpbot

http://unatortaperpapa.it/mental/kupit-shishki-glazov.html

«Права людини в Україні: сучасний стан та перспективи»

go to link 1asmibt  13 березня 2018 року на базі Теофіпольського бюро правової допомоги, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», фахівцями відділу «Теофіпольське бюро правової допомоги» Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено засідання «круглого столу» на тему: «Права людини в Україні: сучасний стан та перспективи».

http://vashikaranlovemantra.com/hero/kupit-govnishko-bogotol.html   Учасниками заходу стали начальник служби у справах дітей Теофіпольської райдержадміністрації О.Федорчук, начальник Теофіпольського районного відділу ДРАЦС ГТУ юстиції в Хмельницькій обл. О.Архіпович, фахівець із соціальної роботи Теофіпольського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Н.Скрильнікова, юрисконсульт Теофіпольської селищної ради Т.Віркун, юрисконсульт Теофіпольського РЕМ ПАТ «Хмельницькобленерго» О.Ковальчук, юрисконсульт відділу освіти Теофіпольської райдержадміністрації Р.Бабик.

  В ході засідання обговорено новели законодавства з прав людини у новому році, а саме  Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів”,  Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», тощо.

  Учасниками заходу особливу увагу було зосереджено на тому, що з 1 січня 2018 року зросли штрафи за порушення трудового законодавства та оплати праці, вступили в силу деякі норми пенсійної реформи,  стартувала компанія декларування доходів за 2017 рік.

  По закінченню заходу учасниками вирішено спільними зусиллями активізувати правопросвітницьку роботу в сфері захисту прав людини. Результатом зустрічі стало налагодження комунікації Бюро з юристами – фахівцями Теофіпольського району та партнерами, які надають різні види правових послуг направлених на захист права кожного.

Соціальна підтримка багатодітних, малозабезпечених сімей

tcfieanplozhdzh  Зниження рівня доходів значної частини населення, невпевненість у майбутньому, зростання соціальних загроз, погіршення стану навколишнього середовища, недоступність якісного медичного обслуговування, втрата традицій багатодітності – всі ці фактори обумовлюють кризу інституту сім’ї у нашому суспільстві.

  Упровадження економічних заходів підтримки багатодітності є одним з першочергових завдань держави. Не менш важливим є зміна негативного іміджу багатодітної сім’ї, відмова від сприйняття у суспільстві багатодітності як “негараздів” та “малозабезпеченості”.

  Соціальна підтримка багатодітних, малозабезпечених сімей є основним напрямком роботи Теофіпольського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

  Так, 13.03.2018 року спеціалісти ТРЦСССДМ допомагали багатодітній малозабезпеченій сім’ї Ахунових пришвидшити видачу довідки про неотримання аліментів з Роздільнянського МВД ВС Головного управління юстиції в Одеській області. Отримання довідки необхідно для оформлення соціальної допомоги по малозабезпеченості. Дана сім’я перебуває на обліку ТРЦСССДМ як така, що знаходиться в складних життєвих обставинах.

Профілактичний рейд

2662  12 березня 2018 року працівниками Теофіпольського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмилою Барановською та Наталією Скрильніковою разом із секретарем Новоставецької сільської ради Любов Козак відвідано 2 сім’ї, які опинились в СЖО, та перевірено цільове використання державної допомоги при народженні дітей в 4 сім’ях та умови проживання та використання коштів одинокими матерями в 6 сім’ях.

  З батьками проведено профілактичні бесіди, щодо впливу їх способу життя та поведінки на формування особистості дитини.

9shgshchshgshnshg rlroshchsho shshchg

Проведено засідання круглого столу на тему: “Запобігання та протидія домашньому насильству”

1ivaparpol  23 лютого 2018 року в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації проведено засідання круглого столу на тему: «Запобігання та протидія домашньому насильству», за участю фахівця соціальної роботи Теофіпольського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Скрильнікової Н.М., начальника управління соціального захисту населення Теофіпольської райдержадміністрації Лебідь Н.І., начальника відділу забезпечення виконавчої діяльності управління соціального захисту населення Рудик Ю.Г., заступника сектору превенції Теофіпольського ВнП Красилівського ВП ГУНП в Хмельницькій області, капітана поліції Дернюка С.В., начальника сектору превенції Теофіпольського ВнП Красилівського ВП ГУНП в Хмельницькій області підполковника поліції Федорука О.М., завідуючої сектором опіки, піклування, усиновлення та сімейних форм виховання служби у справах дітей Теофіпольської райдержадміністрації Майдан М.В., головного спеціаліста сектору опіки, піклування, усиновлення та сімейних форм виховання служби у справах дітей Теофіпольської райдержадміністрації Яковлєвої Л.І.

1aparporlo  На засіданні круглого столу обговорювались актуальні питання, що стосуються запобігання домашньому насильству відповідно до Закону України «Про запобігання та протидії домашньому насильству», який набрав чинності 07.01.2018 року.

  Закон визначає організаційно-правові засади запобігання та протидії домашньому насильству, основні напрями реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, спрямовані на захист прав та інтересів осіб, які постраждали від такого насильства. Також законом передбачається створення Єдиного державного реєстру випадків домашнього насильства та насильства за ознаками статі. Такий реєстр планують створити, щоб запобігти новим випадкам насильства та щоб захистити потерпілих.

  На засіданні круглого столу обговорено механізм взаємодії між суб’єктами, що здійснюють заходи  у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

Спільний рейд

IMG-460926099c05636d633a91e15dbc4473-V  20 лютого 2018 року директор Теофіпольського РЦСССДМ  Чоха Р.І , начальник відділу соціальної роботи Барановська Л.М. разом із провідним інспектором Теофіпольського РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області Кадай Дмитром здійснили виїзд в с.Борщівку, с.Василівку, с.В.-Лазучин, с.М.-Лазучин під час якого було відвідано 5 сімей, які опинились в складних життєвих обставинах та перевірено цільове використання державної допомоги при народженні дитини в 6 сім’ях.IMG-756fca57617dc9a02514c98ee2873cf6-V

  Членам вказаних сімей надано соціально-економічні, соціально-педагогічні та інформаційні послуги, зокрема надано консультування з питань протипожежної  безпеки.

  З батьками проведено профілактичні бесіди щодо впливу їх способу життя та поведінки на формування особистості дитини.

IMG-25 IMG-34cb473c6e9f57b12ea0ed1e81cef5bb-V

Спільний рейд

12 січня 2018 року спеціалістами Теофіпольського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та службою у справах дітей райдержадміністрації, згідно плану соціального супроводу та з метою створення належних умов для забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї, підтримки сімей, які перебувають в СЖО та захисту прав дітей у таких сім’ях, допомоги сім’ям, запобігання їх безпритульності та бездоглядності, здійснили виїзд на територію Олійницької, Бережинецької та Лідихівської сільських рад для надання соціальної допомоги.

В ході виїзду дітям із цих сімей вручено новорічні подарунки від народного депутата України Шиньковича Андрія Васильовича та речову допомогу від небайдужих жителів району.

zlzzhelopshldshzhzhvappoldprold oprglldzhnshshchzzhe apgoldzhe 2290