„Walk for Freedom/Хода за свободу”

IMG_20181018_111231  8 жовтня 2018 року Деражнянський районний центр соціальних служб для сім’ї. Дітей та молоді взяв участь у проведенні щорічної акції „Walk for Freedom/Хода за свободу” з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.

  Європейський день боротьби з торгівлею людьми започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища. Минулого року до акції приєдналося 400 міст в 50 країнах світу. В Україні в 2018 році до цієї благородної акції долучаються усі обласні центри та міста країни. Небайдужі громадяни виходять на вулиці своїх міст аби об’єднати зусилля для подолання хвороби 21-го століття – сучасного рабства.

IMG_20181018_111842IMG_20181018_110608

  Усі учасники акції пройшли мовчазною ходою центральною вулицею Деражні.
Цей захід не є протестом, це мовчазна і мирна хода, яка проходить вже п’ять років поспіль на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз знаходяться у рабстві.

  Акція проводиться під патронатом Міністерства соціальної політики України, за підтримки Представництва неурядової громадської організації А21, Організації з безпеки та співробітництва в Європі, Міжнародної організації з міграції та місцевих адміністрацій.

  Сучасне рабство – це міжнародний злочин, який вражає усі нації, та впливає на людей усіх рівнів достатку. Істина полягає в тому, що без усвідомлення проблеми, її важко подолати. Ми щиро бажаємо через акцію „Walk for Freedom/Хода за свободу” розвивати діалоги, які будуть сприяти покращенню підтримки постраждалих та переслідуванню торговців людьми на глобальному рівні.

IMG_20181018_105740IMG_20181018_111818

IMG_20181018_113349  Торгівля людьми є глобальним злочинним бізнесом, сучасною формою рабства, що грубо порушує права людини. Ця діяльність є найшвидше зростаючою кримінальною діяльністю у світі. За оцінками Міжнародного центру із запобігання злочинності ООН, щорічний грошовий обсяг за даний транснаціональний злочин становить 30 мільярдів доларів на рік, що робить його другим за величиною після торгівлі наркотиками.

  Україна була серед перших країн у Європі, яка у 1998 році встановила кримінальну відповідальність за торгівлю людьми. У Кримінальному кодексі України покарання за торгівлю людьми передбачено статтею 149, яка визначає ці злочинні дії як вербування, переміщення, переховування, передачу або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, з використанням обману, шантажу чи уразливого стану особи.

  Учасники сьогоднішньої ходи отримали інформаційні буклети, браслети, наліпки на верхній одяг. Фахівці Деражнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді роздавали буклети перехожим громадянам, щоб привернути увагу людей до проблеми торгівлі людьми та об’єднати зусилля для подолання хвороби 21-го століття – сучасного рабства, адже з таких невеликих кроків розпочинається соціальна компанія проведеної акції.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*