Підтримка осіб, які мають проблеми із законом

За матеріалами КУ «Центр надання соціальних послуг» Ізяславської міської ради

3 липня  2023 року відбулася групова консультація для осіб, які перебувають  на обліку  Шепетівського  районного сектору № 2 філії Державної установи «Центр пробації»  у Хмельницькій області.

жзхщУчасть  у заході взяли старший інспектор  Шепетівського  районного сектору № 2 ДУ «Центр пробації у Хмельницькій області» Оксана Ставнійчук та провідний фахівець із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Ізяславської міської ради Юлія Потюк.

Оксана Ставнійчук наголосила на необхідності усвідомлення скоєних правопорушень та протиправних дій, особливо під час перебування на обліку в Центрі Пробації. Кожному підобліковому потрібно систематично відвідувати Центр пробації та стежити за власною поведінкою та стилем життя.

Юлія Потюк ознайомила присутніх із роботою КУ «Центр надання соціальних послуг» Ізяславської міської ради, видами  послуг, які можна отримати в зазначеній організації. Особливу увагу приділено розгляду питання взаємозв’язку між вживанням спиртних напоїв та проблемами у житті. На жаль, лише одиниці громадян, які мають проблеми із законом, визнають, що причиною скоєння правопорушень є стан алкогольного чи наркотичного сп’яніння. Тому особам, які перебувають на обліку Центру пробації, запропоновано звернутися до КУ «ЦНСП» Ізяславської міської ради за отриманням кваліфікованої допомоги та підтримки.

 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*